Imiona na literę J

Interesuje Cię pochodzenie i znaczenie imion na literę J? Tutaj możesz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o imionach na literę J. Poznaj charakter osób noszących imiona na literę J i wybierz odpowiednie imię dla swojego dziecka!

Znalezionych imion: 7

Jacek

Jacek to ekstrawertyk, dla którego liczy się tylko świat zewnętrzny. Nie daje się łatwo przekonać, przynajmniej nie od razu, gdyż po przemyśleniu czyichś argumentów nieraz w duchu przyznaje mu rację. Kiedy wbije sobie coś do [...] (Znaczenie imienia Jacek)

Jakub

Jakub jest mężczyzną ruchliwym i próbuje zawojować cały świat. Lubi uczestniczyć w życiu innych – wszystko wiedzieć, doradzać, wybierać, aż do przejęcia sterów. Do pełni szczęścia musi bowiem czuć się potrzebny i przydatny. Posiada dar [...] (Znaczenie imienia Jakub)

Jan

Jan jest dobry, sprawiedliwy, pracowity, szanujący stary obyczaj, kulturę i doświadczenia ludzi. Charakteryzuje go wyjątkowa inteligencja. Potrafi robić dziesięć rzeczy naraz, i to robić dobrze. Jest jednocześnie obiektywny i subiektywny, pełny pewności siebie i względnej [...] (Znaczenie imienia Jan)

Joanna

Joanna jest osobą niezwykle energiczną. Posiada zdolności organizatorskie. Zawsze stara się realizować swoje idee. Chodzi wszędzie swoimi ścieżkami. Z natury wrażliwa na ludzką niedolę, ale nie poświęca działalności altruistycznej swojego czasu i sił. Współczuje drugim, [...] (Znaczenie imienia Joanna)

Jolanta

Jolanta jest osobą opanowaną. Cecha ta pozwala jej stawiać czoło trudnym sytuacjom. W niektórych okolicznościach staje się agresywna. To ekstrawertyczka, uzewnętrzniająca swe reakcje i łatwo przystosowująca się do otoczenia. Jest zarazem obiektywna – dzięki logice, [...] (Znaczenie imienia Jolanta)

Julia

Julia jest kobietą pełną majestatu i wdzięku. Bywa raczej skryta oraz trochę nieśmiała, ale przez to otacza ją aura tajemniczości. Aby nie pokazać po sobie, że dana sytuacja wstrząsa nią lub ją wzrusza, wyhamowuje reakcję [...] (Znaczenie imienia Julia)

Justyna

Justyna jest osobą szlachetną i dobrą. Pragnie jednak kierować innymi. W codziennym postępowaniu jest praktyczna i zawsze analizuje sytuacje. Posiada duży zmysł organizatorski. Jest ciągle zajęta. Utrzymuje szerokie kontakty społeczne. Musi wszystko wypowiedzieć i wszystko [...] (Znaczenie imienia Justyna)