Imiona na literę J

Interesuje Cię pochodzenie i znaczenie imion na literę J? Tutaj możesz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o imionach na literę J. Poznaj charakter osób noszących imiona na literę J i wybierz odpowiednie imię dla swojego dziecka!

Znalezionych imion: 7

Jacek

Jacek to ekstrawertyk, dla którego bardzo liczy się świat zewnętrzny. Jest szczęśliwy, gdy przebywa pośród ludzi, którym imponuje. Musi błyszczeć i wieść prym, dlatego bardzo łatwo przystosowuje się do otoczenia. Nie daje się jednak przekonać [...] (Znaczenie imienia Jacek)

Jakub

Jakub jest mężczyzną ruchliwym i próbuje zawojować cały świat. Lubi uczestniczyć w życiu innych – wszystko wiedzieć, doradzać, wybierać, aż do przejęcia sterów. Do pełni szczęścia musi bowiem czuć się potrzebny i przydatny. Posiada dar [...] (Znaczenie imienia Jakub)

Jan

Jan jest sprawiedliwy i pracowity. Szanuje obyczaje, kulturę i doświadczenia ludzi. Charakteryzuje go wyjątkowa inteligencja. Potrafi robić dziesięć rzeczy naraz, i to robić dobrze. Jest zarazem obiektywny i subiektywny, pełny pewności siebie i względnej nieśmiałości. [...] (Znaczenie imienia Jan)

Joanna

Joanna jest osobą niezwykle energiczną. To natura wojowniczej rewolucjonistki. Posiada zdolności organizatorskie i kierownicze. Do tego z łatwością zjednuje sobie ludzi. Zawsze stara się realizować swoje idee i często posiada dokładny plan na życie. Wywieranie [...] (Znaczenie imienia Joanna)

Jolanta

Jolanta jest osobą opanowaną i ostrożną. Cechy te pozwalają jej stawić czoło trudnym sytuacjom. W niektórych okolicznościach staje się agresywna. Nie podejmie działania wbrew swej woli!  To ekstrawertyczka, uzewnętrzniająca swe reakcje i łatwo przystosowująca się [...] (Znaczenie imienia Jolanta)

Julia

Julia jest uwodzicielską kobietą, pełną majestatu i wdzięku. Potrafi do tego być skryta i nieśmiała. Aby nie pokazać po sobie emocji, wyhamowuje swoje reakcję do tego stopnia, iż może się wydawać nieczuła lub obojętna. Posiada [...] (Znaczenie imienia Julia)

Justyna

Justyna jest energiczną i pomysłową indywidualistką. Pragnie kierować innymi i dominować nad otoczeniem. W codziennym postępowaniu jest raczej praktyczna i osiąga wyznaczone sobie cele. We wszystkim, co robi, musi pozostawać w zgodzie z własnymi zasadami. [...] (Znaczenie imienia Justyna)