Znaczenie imienia Żaneta

Żaneta jest osobą energiczną, samodzielną, naładowaną twórczym niepokojem. Lubi ciągłe zmiany i wyzwania. Jest skłonna do ryzyka. Bardzo szybko uczy się nowych rzeczy i łatwo odnajduje się w każdej sytuacji. Posiada cechy idealnego lidera. Jest nieugięta, pracowita i przedsiębiorcza. Niestety często ulega słomianemu zapałowi, a swą odpowiedzialność dostosowuje do tego, co jest dla niej wygodne. Żaneta nie przejmuje się opiniami innych i żyje na własny sposób. Jest bardzo przebojowa, a nawet bojowa. Lubi olśniewać otoczenie, zdobywać pochwały i wzbudzać podziw. Wobec innych bywa z kolei bardzo krytyczna. Nie lubi mówić o swych uczuciach i przeżyciach, wobec czego niewielu dobrze ją zna.

Pochodzenie imienia Żaneta

Żaneta jest to imię pochodzenia francuskiego. Jest to żeńska forma imienia Jan.

Rodzina i miłość

Silna potrzeba niezależności, nadpobudliwość i nadwrażliwość nie czynią z Żanety idealnej partnerki i opiekunki domowego ogniska. Raczej nie jest stworzona do roli statecznej matki. Co nie oznacza, iż nie warto się z nią wiązać! Co prawda Żaneta lubi rozkazywać i dominować, ale gdy pokocha z wzajemnością i jest szczęśliwa – może zdziałać cuda. Jej maż będzie dumny z tak olśniewającej, intrygującej i oryginalnej towarzyszki. Zachwyci wszystkich i będzie błyszczeć na każdym przyjęciu. W tym związku nie zabraknie szału uniesień, a stagnacja i rutyna będą mu obce. Co prawda przez wspólny dom przetoczy się grono osób ze świata sztuki, czasem tworząc dość bohemistyczny klimat, ale to doda jedynie uroku i smaku wspólnemu pożyciu. Jeśli Żaneta zaufa i nauczy się ujawniać swe uczucia – stanie się idealną partnerką na długie lata.

Imieniny Żanety

Brak

Życie towarzyskie

Żaneta jest bardzo otwartą i bezpośrednia osobą. Łatwo przystosowuje się do otoczenia, w którym przychodzi jej żyć, ale wszelkie więzy i zakazy krępują ją. Nastawiona jest na twórcze działanie i ciągły ruch. Jest przebojowa, a nawet bojowa, do tego niezwykle pewna siebie – bywa postrzegana jako arogantka. Nie przejmuje się jednak opinią ludzi, którzy nie są dla niej ważni. Lubi olśniewać otoczenie, być podziwianą i chwaloną. Często przebywa wśród artystów i osób nieszablonowych. Jest bardzo krytyczna wobec innych – dostrzega wady i słabości każdego. Posiada przez to niewielu przyjaciół, ale za to zaufanych i bardzo bliskich. Nie lubi mówić o swych uczuciach i przeżyciach, wobec czego staje się niedostępna dla większości ludzi. Otacza się osobami o oryginalnym stylu życia.

Praca i kariera zawodowa

Skuteczna w przekonywaniu innych, przy tym opanowana i bardzo pomysłowa. Żaneta jest zawsze gotowa do podjęcia wyzwania i nie poddaje się łatwo. Jest ambitna, energiczna i pewna siebie. Posiada cechy idealnego lidera. Jest nieugięta, pracowita i przedsiębiorcza. Interesuje się wieloma rzeczami i z łatwością przyswaja wszelkie informacje. Przenikliwy umysł, szerokie horyzonty myślowe i żywa inteligencja pomagają jej w zapanowaniu nad otoczeniem i odniesieniu sukcesu. Niestety często ulega słomianemu zapałowi, a swą odpowiedzialność dostosowuje do tego, co jest dla niej wygodne.

Predyspozycje zawodowe

Żaneta spełni się na stanowiskach kierowniczych, ale tylko jeśli pozostawi jej się odpowiednią dozę niezależności i swobody. Może się sprawdzić również jako handlowiec, telemarketer, akwizytor, a także marketingowiec czy specjalista od reklamy.

Patroni Żanety

Brak

Odmiany i zdrobnienia imienia Żaneta

Brak

Formy obcojęzyczne

Brak

Nazwiska pochodzące od imienia Żaneta

Brak

Znani imiennicy

Janet Jackson – piosenkarka, siostra Michaela Jacksona

Przysłowia i powiedzonka

Brak

Serwis korzysta z ciasteczek jak to opisano w polityce prywatności.