Znaczenie imienia Tatiana

Tatiana zdolna jest wywołać burzę w szklance wody i ruszyć z posad bryłę świata. Jest dostatecznie bezczelna i zbuntowana. Wie czego chce i zawzięcie o to walczy. Z reguły nie zgadza się z nikim i nie uwzględnia swoich pomyłek. Na drodze do sukcesu wykorzystuje doskonałą pamięć, analityczny umysł i zdolności manipulatorskie. To zachłanna, mściwa oraz zdecydowana w działaniu kobieta. Na brak oddanych przyjaciół i adoratorów jednak nie narzeka, chociaż należy mieć się na baczności. Dumna i niecierpliwa, na co dzień łudzi pogodnym obliczem i otwartością. Kocha tylko to, co posiada, dlatego jest bardzo zaborcza.

Pochodzenie imienia Tatiana

Tatiana to imię żeńskie, które powstało z przekształcenia rosyjskiego imienia Tacjana.

Rodzina i miłość

W miłości i seksie Tatiana idzie na całość albo nie daje z siebie niczego. Jest bardzo emocjonalna i to emocje decydują, czy kocha, czy nie. Wcześnie rozpoczyna burzliwe życie uczuciowe, co wcale nie ułatwia sprawy i nie pozwala się jej wyszumieć. W związku przyjmuje pozycję dominującą – to prawdziwa królowa potrzebująca dworu adoratorów i służących. Ma wygórowane zachcianki i ciężko jej się ustatkować. Kocha tylko to, co posiada i jest niezwykle zaborcza. Miota się nawet w małżeństwie. Jest bardzo niecierpliwa i nie daje szansy wykazania się aktualnej drugiej połowie. Harmonię osiągnie dopiero przy mężu flegmatyku, jeśli nie będzie to jeden z wielu tego typu partnerów.

Imieniny Tatiany

Tatiana imieniny obchodzi 25 stycznia.

Najbardziej popularną datą obchodzenia imienin Tatiany jest 25 stycznia.

Życie towarzyskie

Mściwa, dumna i bardzo niecierpliwa. Ale na brak przyjaciół nie narzeka. Przez większość czasu Tatiana to sympatyczna, pogodna i towarzyska kobieta. Przy niej czas mija szybko i aktywnie. Oczywiście dopóki nie nadepnie się jej na odcisk. Bardzo łatwo i szybko osądza ludzi. Nikt nie uchowa się przed jej przenikliwym wzrokiem i intrygami. Potrafi skłócić nawet najbliższych. Zdecydowanie lepiej być z nią niż przeciwko niej. Bez skrupułów jednych skreśla z listy przyjaciół a innych na nią przyjmuje. Ci, którzy zostaną, powinni jednak być jej całym sercem oddani. Tatiana nie uznaje kompromisów – jest zachłanna i zaborcza.

Praca i kariera zawodowa

Jeśli ktoś ma wywołać burzę w szklance wody, to tylko ona. Tatiana jest na to wystarczająco zbuntowana i bezczelna. Nie zgadza się z nikim, zawsze ma swoje zdanie i gwałtownie je ogłasza. Nie przyjmuje do wiadomości, że może się mylić – jest niebywale uparta. Wierzy tylko sobie i w siebie. Zachowuje się, jakby zjadła wszystkie rozumy i posiadała wszelką tajemną wiedzę. Nie ulega wpływom. To zdecydowanie ona manipuluje innymi. Posiada doskonałą pamięć i umiejętności analityczne, co czyni z niej niebezpieczną rywalkę. Wykorzysta każdą okazję, aby szybko się wzbogacić lub odnieść sukces. Porażki jej nie dotykają, bo nie widzi w nich swojej winy. To zachłanna i zdecydowana w działaniu kobieta. Od dziecka marzy o karierze artystki.

Predyspozycje zawodowe

Tatiana najlepiej poradzi sobie w zawodach dających szeroki kontakt z ludźmi. Może to być aktorstwo, świat mody lub handel.

Patroni Tatiany

Brak

Odmiany i zdrobnienia imienia Tatiana

Tania

Formy obcojęzyczne

Tatiana (ang., hiszp., wł.), Tatienne (fr.), Tatjana (niem.), Tania (ros.)

Nazwiska pochodzące od imienia Tatiana

Tatjewski

Znani imiennicy

Tatiana Biedowa – rosyjska aktorka
Tatiana Okupnik – piosenkarka, autorka tekstów
Tatiana Puczek – białoruska tenisistka
Tatiana Samojłowa – rosyjska aktorka

Przysłowia i powiedzonka

Rytm życia dziwny ma Tatiana – co tydzień bywa zakochana.

Serwis korzysta z ciasteczek jak to opisano w polityce prywatności.