Znaczenie imienia Grażyna

Grażyna jest osobą dobrą i wrażliwą na problemy innych. Ma bardzo sympatyczny sposób bycia – jest miłą, uśmiechniętą i wdzięczną kobietą. Przejmuje się losem otaczających ją ludzi i zawsze chętnie pomaga innym. Jest także ambitna i bardzo skrupulatna. Wszystko planuje z najmniejszymi szczegółami. Ciężko pracuje na swój sukces, ale zna własne możliwości i umiejętnie je wykorzystuje. Odnajduje się w świecie nauki. To intelektualistka, której dociekliwość przydaje się w prowadzonych badaniach. Grażyna to kobieta fascynującą, otoczoną swoistą aurą tajemniczości. Nie narzeka na brak znajomych oraz adoratorów. Opiekuje się bliskimi, a wobec partnera życiowego pozostaje wierna i czuła.

Pochodzenie imienia Grażyna

Grażyna to imię pochodzenia litewskiego, od słowa grażus (piękna).

Rodzina i miłość

Grażyna to wspaniały materiał na matkę i żonę. Niczego jej nie brakuje! Perfekcyjne urządzi dom i będzie go sprawnie prowadzić. Zaplanuje każdy wydatek, każdy wspólny wypad, każde wydarzenie i można mieć pewność, że wszystko przy niej się uda. Przede wszystkim jednak jest pełna miłości, oddania i czułości. Opiekuje się bliskimi, a wobec partnera życiowego jest wierna i lojalna. To także kochająca matka obdarzona niezawodną intuicją. A że czasem zdarzy jej się ciut za bardzo dominować. Cóż! Każdy ma jakąś wadę.

Imieniny Grażyny

Grażyna imieniny obchodzi 1 kwietnia, 26 lipca.

Najbardziej popularną datą obchodzenia imienin Grażyny jest 1 kwietnia.

Życie towarzyskie

Poukładana i cierpliwa, doskonała we wszystkim – ale nie zimna i obojętna! Grażyna to kobieta fascynującą, otoczoną aurą tajemniczości i w pewien sposób eteryczna. Ma bardzo sympatyczny sposób bycia, jest miła, uśmiechnięta i wdzięczna. Potrafi odczytywać intencje innych ludzi i bardzo przejmuje się losem każdego napotkanego człowieka. Zdecydowanie zwabia ku sobie i nie narzeka na brak znajomych. Jest dobra, wrażliwa i zawsze gotowa nieść pomoc.

Praca i kariera zawodowa

Grażyna to energiczna aktywistka. Jest bardzo gorliwa i ciężko pracuje na swój sukces. Ambicja oraz ogromny potencjał intelektualny wróżą jej karierę naukową. Grażyna dobrze przy tym zna swoje możliwości i potrafi perfekcyjnie je wykorzystać. Wszystko ma zaplanowane i dopracowane. Ponieważ jednocześnie jest wrażliwa na piękno przyrody i los innych, możliwe iż wybierze zawody związane z medycyną, weterynarią, przyrodą lub pedagogiką. Będzie robić wszystko, aby czuć się ważną i potrzebną!

Predyspozycje zawodowe

Z Grażyny może być świetna aktorka, modelka, dekoratorka, plastyczka i pedagog.

Patroni Grażyny

Brak

Odmiany i zdrobnienia imienia Grażyna

Grazia, Grażka, Grażynka

Formy obcojęzyczne

Brak

Nazwiska pochodzące od imienia Grażyna

Grażynski, Grażyński

Znani imiennicy

Grażyna Bacewicz – kompozytorka i skrzypaczka
Grażyna Łobaszewska – piosenkarka
Grażyna Szapołowska – aktorka
Grażyna Torbicka – dziennikarka

Przysłowia i powiedzonka

Brak

Serwis korzysta z ciasteczek jak to opisano w polityce prywatności.