Imiona na literę H

Interesuje Cię pochodzenie i znaczenie imion na literę H? Tutaj możesz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o imionach na literę H. Poznaj charakter osób noszących imiona na literę H i wybierz odpowiednie imię dla swojego dziecka!

Znalezionych imion: 3

Halina

Halina to kobieta pewna siebie, stanowcza i zaradna. Nie lubi, gdy ktoś komentuje jej decyzje albo ocenia postępowanie. Jest bardzo samodzielna, chociaż zmienna i mało przewidywalna. Często bywa także małostkowa i daje się ponieść emocjom. [...] (Znaczenie imienia Halina)

Helena

Helena to delikatna i uczuciowa kobieta. Posiada wrodzony zmysł poezji, piękna oraz stylu. Do tego jest bardzo kobieca, zmysłowa i zniewalająca. To typ rozmarzonej introwertyczki, która najlepiej czuje się we własnym świecie. Jest zdecydowana i [...] (Znaczenie imienia Helena)

Hubert

Hubert to uczuciowy flegmatyk. Jest cierpliwy, uparty, oszczędny, czasem działa skrycie, ale w końcu dochodzi do celu, i to się liczy. Jest ekstrawertykiem, który aktywnie uczestniczy w życiu świata. Nie ulega wpływom, jest bardzo obiektywny. [...] (Znaczenie imienia Hubert)