Imiona na literę H

Interesuje Cię pochodzenie i znaczenie imion na literę H? Tutaj możesz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o imionach na literę H. Poznaj charakter osób noszących imiona na literę H i wybierz odpowiednie imię dla swojego dziecka!

Znalezionych imion: 3

Halina

Halina to kobieta pewna siebie, stanowcza i zaradna. Charakteryzuje ją zmienność humorów, małostkowość. Często daje się ponosić nerwom. Jest wrażliwa na problemy innych. Chętnie służy radą rodzinie i znajomym. Ciężko znosi porażki, ale nie załamują [...] (Znaczenie imienia Halina)

Helena

Helena jest pobudliwa i uczuciowa. Jest wrażliwa na wszystko, co stanowi urok życia, posiada wrodzony zmysł poezji, piękna, elegancji. Jest typem introwertyczki, czuje się dobrze tylko w swym własnym świecie. Jest zdecydowana, posiada uzdolnienia kierownicze. [...] (Znaczenie imienia Helena)

Hubert

Hubert to uczuciowy flegmatyk. Jest cierpliwy, uparty, oszczędny, czasem działa skrycie, ale w końcu dochodzi do celu, i to się liczy. Jest ekstrawertykiem, który aktywnie uczestniczy w życiu świata. Nie ulega wpływom, jest bardzo obiektywny. [...] (Znaczenie imienia Hubert)